Geir Wulff

Geir Wulff

Daglig leder/sjefredaktør

E-post: geir@sagat.no

Mobil: 918 00 117

Lars Birger Persen

Lars Birger Persen

Nyhetsredaktør

E-post: lars@sagat.no

Mobil: 930 39 241

Marius Thorsen

Marius Thorsen

Redaksjonssekretær

E-post: marius@sagat.no

Mobil: 941 87 104

Kristin Marie Ericsson

Kristin Marie Ericsson

Journalist Lakselv

E-post: kristin@sagat.no

Mobil: 980 84 309

Sonja Ellinor Andersen

Sonja Ellinor Andersen

Journalist Lakselv

E-post: sonja@sagat.no

Mobil: 405 24 604

Erik Brenli

Erik Brenli

Distriktsleder/journalist Tana

E-post: erik@sagat.no

Mobil: 976 90 064

Torbjørn Ittelin

Torbjørn Ittelin

Journalist Tana

E-post: torbjorn@sagat.no

Mobil: 991 60 855

Karsten Ugelvik

Karsten Ugelvik

Journalist Tana

E-post: karsten@sagat.no

Mobil: 989 95 229

Stein Torger Svala

Stein Torger Svala

Distriktsleder/journalist Karasjok

E-post: stein@sagat.no

Mobil: 974 98 263

June Helén G. Bjørnback

June Helén G. Bjørnback

Journalist Karasjok

E-post: june@sagat.no

Mobil: 984 70 731

Hallgeir Henriksen

Hallgeir Henriksen

Distriktsleder/journalist Kirkenes

E-post: hallgeir@sagat.no

Mobil: 480 15 723

Steinar Solaas

Steinar Solaas

Distriktsleder/journalist Evenes

E-post: steinar@sagat.no

Mobil: 916 07 105

Tlf: 75 98 14 33

Rita Heitmann

Rita Heitmann

Journalist Alta

E-post: rita@sagat.no

Mobil: 977 87 427

Lisbeth Myrvang

Lisbeth  Myrvang

Konsulent Lakselv

E-post: lisbeth@sagat.no

Mobil: 416 46 162




Hans Arne Wulff

Hans Arne Wulff

Økonomikonsulent

E-post: hans@sagat.no

Mobil: 977 06 786

Ann-Karin Pedersen

Ann-Karin Pedersen

Konsulent

E-post: ann@sagat.no

Mobil: 917 16 797

Tlf: 940 87 396

Ann Helen Gjermundsen

Ann Helen Gjermundsen

Sekretær

E-post: annhelen@sagat.no

Mobil: 451 16 545

Anja Lovise Øien Skogen

Anja Lovise Øien Skogen

Avismedarbeider

E-post: anja@sagat.no

Mobil: 416 01 473

Tlf: 940 83 971

Mads Rune Eriksen

Mads Rune Eriksen

Mediegrafiker

E-post: mads@sagat.no

Mobil: 926 31 149

Malin Lurås

Malin Lurås

Mediegrafikerlærling

E-post: malin@sagat.no

Mobil: 974 77 664

Marita Lebesbye-Isaksen

Marita Lebesbye-Isaksen

Mediegrafikerlærling

E-post: marita@sagat.no

Mobil: 413 43 919

Elly Marie Johnsen

Elly Marie  Johnsen

Miljøarbeider Lakselv

Nils Sigmund Johnsen

Nils Sigmund Johnsen

Renholder Lakselv/Karasjok

Wenche Marie Heiberg

Wenche Marie Heiberg

Renholder Tana

Personvern og datalagring

Lagring og logging av data

Ved å besøke dette nettstedet lagres noen tekniske data om din internettforbindelse og nettleser. Disse data kan kategoriseres som følger:

Informasjonskapsler

Dette nettstedet bruker cookies/"informasjonskapsler" for å forbedre funksjonalitet og brukeropplevelse.

Vis mer

Teknisk info

Når du besøker et nettsted vil webserveren logge noe teknisk info som din IP-adresse, hvilken nettleser du bruker og tidspunktet for hver gang du forespør data fra serveren, altså når du klikker på en intern lenke og laster en ny nettside eller tilhørende data som skrifttyper, bilder, ulike script som kreves for at nettsiden skal fungere.

Disse dataene spares bare en viss tidsperiode for å kunne utføre feilsøking og feilretting i systemene, og deles aldri med avisens ansatte eller tredjepart.

Brukerinformasjon

Vi lagrer noe informasjon om deg som bruker. På dette nettstedet lagres ingen sensitiv informasjon, men enkel kontaktinformasjon som du gir fra deg når du oppretter en brukeronto eller kjøper tjenester i nettavisen vil lagres i våre databaser. Dette er nødvendig for å kunne levere tjenestene til deg. Disse dataene slettes når du sletter din brukerkonto.

Hvem lagrer vi data om?

Vanlige besøkende/lesere:

Hvis du besøker dette nettstedet uten å ha registrert en brukerkonto eller abonnement, lagres følgende data om deg:

Vis mer

Innloggede brukere og abonnenter:

Hvis du velger å opprette en brukerkonto og/eller abonnement på nettavisen, vil også følgende informasjon lagres om deg:

Vis mer

NB: Etter at data er slettet vil de likevel kunne spares i inntil 180 dager i backuper. Backuper lagres med høy sikkerhet og begrenset tilgang, og er nødvendig for å kunne drive feilsøking og ivareta brukerenes og datasystemenet sikkerhet.

Dine rettigheter:

Som bruker av dette nettstedet kan du kontakte avisen for å få dine data utlevert og/eller slettet.

Har du en brukerkonto/abonnement, kan du logge inn i din brukerprofil og laste ned dine lagrede data, samt slette din brukerkonto og tilhørende data når som helst.

Vis mer


Hvis du trykker AVVIS vil ingen informasjonskapsler lagres i din nettleser og ingen data om deg logges i våre databaser. Det betyr også at vi ikke kan vite om du har godkjent eller ikke, slik at du vil se denne advarselen på hver side du besøker. Teknisk informasjon (webserverlogger) vil likevel lagre din IP-adresse og nettleserinformasjon, men dise slettes fortløpende som beskrevet ovenfor.

Vi tar ditt personvern på alvor

Ved å besøke dette nettstedet vil noen data bli lagret. Dette er informasjon som er nødvendig for å kunne tilby tjenesten til deg.

Vi lagrer så lite data vi kan, så kort tid som mulig.

Noe gikk galt! Vennligst forsøk på nytt.

Mer informasjon

Siden lastes nå på nytt...