logo
Ságats eAvis Laatasveien, PB 53, 9711 LAKSELV  -  Tlf: 78 46 59 00  -  Fax: 78 46 59 01  -  E-post: avisa@sagat.no

Oversikt over de ansatte

Kontaktinformasjon og fakta om de ansatte ved Ságat.

Rekkefølgen for telefonnr. er som følger: ARBEID / PRIVAT / MOBIL.

image Daglig leder/sjefredaktør
Geir Wulff
E-post: geir@sagat.no
Telefon: 78 46 59 02 / -------- / 918 00 117
image Nyhetsredaktør
Lars Birger Persen
E-post: lars@sagat.no
Telefon: 78 46 59 09 / 78 60 15 90 / 930 39 241
image Redaksjonssjef
Oddgeir Johansen
E-post: oddjo@sagat.no
Telefon: 78 46 59 03 / 78 46 14 37 / 950 34 120
image Økonomikonsulent
Hans Arne Wulff
E-post: hans@sagat.no
Telefon: 78 46 59 11 / -------- / 977 06 786
image Journalist
Bjørn Arne Johansen
E-post: baj@sagat.no
Telefon: 78 46 59 27 / -------- / 957 34 769
image Journalist
Kristin Marie Ericsson
E-post: kristin@sagat.no
Telefon: 78 46 59 04 / -------- / 980 84 309
image Journalist
Marius Thorsen
E-post: marius@sagat.no
Telefon: 78 46 59 08 / -------- / 941 87 104
image Journalist
Sonja Ellinor Andersen
E-post: sonja@sagat.no
Telefon: 78 46 59 14 / -------- / 405 24 604
image Distriktsleder/journalist
Tom Hardy
E-post: tom@sagat.no
Telefon: 78 92 69 03 / 78 92 75 95 / 928 44 113
image Journalist
Erik Brenli
E-post: erik@sagat.no
Telefon: -------- / -------- / 976 90 064
Faks: 22 67 80 49
image Journalist
Torbjørn Ittelin
E-post: torbjorn@sagat.no
Telefon: 78 92 69 02 / -------- / 991 60 855
image Distriktsleder/journalist
Stein Torger Svala
E-post: stein@sagat.no
Telefon: -------- / 78 01 18 34 / 974 98 263
image Distriktsleder/journalist
Steinar Solaas
E-post: steinar@sagat.no
Telefon: -------- / -------- / 916 07 105
image Distriktsleder/journalist
Hallgeir Henriksen
E-post: hallgeir@sagat.no
Telefon: -------- / -------- / 480 15 723
image Førstekonsulent/grafiker
Heidi Merete Boland
E-post: heidi@sagat.no
Telefon: 78 46 59 05 / -------- / 402 48 703
image Konsulent
Ann-Karin Pedersen
E-post: ann@sagat.no
Telefon: 78 46 59 06 / 78 41 87 65 / 917 16 797
image Konsulent
Lisbeth Myrvang
E-post: lisbeth@sagat.no
Telefon: 78 46 59 07 / 78 46 38 33 / 416 46 162
image Førstesekretær
Mona Markussen
E-post: mona@sagat.no
Telefon: 78 46 59 00 / -------- / 456 62 248
image Grafisk lærling
Mads Rune Eriksen
E-post: mads@sagat.no
Telefon: 78 46 59 15 / -------- / 926 31 149
image Mediegrafiker
Hanne Solveig Landa Framnes
E-post: hs@sagat.no
Telefon: 78 46 59 17 / -------- / 995 83 258
image Grafisk lærling
Siw Helga Arild Michalsen
E-post: siw@sagat.no
Telefon: 78 46 59 15 / -------- / 417 54 457
image Teknisk leder
Jan Petter Porsanger
E-post: jpp@trykkeriservice.no
Telefon: 78 46 59 22 / -------- / 414 45 125
image Driftsleder
Robert Pukari Øvervold
E-post: robert@trykkeriservice.no
Telefon: 78 46 59 23 / -------- / 917 14 953
image Grafiker/trykker
Rune Lebesbye-Isaksen
E-post: rune@trykkeriservice.no
Telefon: 78 46 59 26 / -------- / 970 39 800
image Trykkerlærling
Ingar Jonas
E-post: ingar@trykkeriservice.no
Telefon: -------- / -------- / 952 68 061
image Avisdistributør
Torbjørn Noralf Pettersen
E-post: norapet@online.no
Telefon: -------- / -------- / 944 86 735
image Miljøarbeider
Elly Marie Johnsen
image Renholder
Nils Sigmund Johnsen
image Renholder
Wenche Marie Heiberg

 

google plusfacebooklinkedintwitteremail